Hakkımızda

Hakkımızda

PİLERYUM TARIM VE GIDA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ; bünyesinde bulunan doğaya zarar vermeyen ürün ve hizmetleri ile başta insanlığa faydalı olabilmek , onların yaşam kaliterini yükseltebilmek ve özellikle tarımın atar damarı Ülkemizin ekonomik çıkarlarını göz önünde bulundurarak, gerek Türk çiftçisine gerekse insanlığa en yüksek faydayı sağlamak amacıyla, 2000 yılında kurulmuş bir firmadır.

 

PİLERYUM TARIM VE GIDA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ ; ithal ve imal olmak üzere 100 adetin üzerinde zirai mücadele ilaç ruhsatına ve organik, organomineral, kimyasal gübre tescillerine sahiptir. Fabrikamız, 2008 yılında Niğde Organize Sanayi Bölgesi içerisinde faaliyetine geçmiş olup, zirai ilaç formülasyonu, her türlü bitkisel kaynaklı organik ve kimyasal gübre üretimi ve Ester teknik madde ve formülasyonu ile Türkiye genelinde geniş bir dağıtım kanalına sahip olup öncü firmalar arasında bulunmaktayız.

 

PİLERYUM TARIM VE GIDA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ olarak tüm proseslerde temel prensibimiz, sosyal, etik ve çevresel unsurları hassasiyetle dikkate alarak, yenilikçi ve araştırmacı yapımız ile Türk çiftçisine ve Türk toplumuna en iyi şekilde fayda sağlayabilmektir.

 

PİLERYUM TARIM VE GIDA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ olarak, tüm üretici ve bayilerimize faydalı olması amacıyla tanıtım amaçlı hazırlamış olduğumuz Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından ruhsatlı bitki koruma ürünleri kataloğumuz ve tescilli gübrelerimiz ile ilgili bilgiler genel bilgi niteliğindedir. Ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen www.pileryum.com web adresimizi ziyaret ediniz ya da firmamızı arayınız.

Ticaret Sicil Numarası : 38653
Ticaret Unvanı : PİLERYUM TARIM VE GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ
İşletmenin Merkez Adresi   : Organize Sanayi Bölgesi 9. Cadde No:6 NİĞDE